pobierzwiedze.pl - wykreuj swoją markę, zyskaj klientów, zarabiaj na swoich usługach!

Kopuła+


271, 32-420 Marszowice

Tel: 791 501 739

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://www.kopulaplus.pl • Kierownik budowy niepołomice - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-09-02

Aby rozpocząć jakąkolwiek budowę, należy uzyskać wszelkie niezbędne pozwolenia. Jedno z nich wydaje kierownik budowy. Mieszkańcom Niepołomic wsparciem w powyższym zakresie może służyć specjalista, który oferuje swoje usługi w ramach pracy profesjonalnego biura projektowego. Aby zapoznać się z propozycją świadczonych przez nie usług, warto zajrzeć na stronę internetową kopulaplus.pl. 

Biuro realizuje zlecenia w szerokim zakresie, odpowiadając tym samym na zapotrzebowanie klientów na kompleksowe wsparcie, obejmujące zarówno projekt, jak i wykonanie oraz wykończenie budynków, bez względu na ich przeznaczenie. 

Oferta dedykowana jest osobom prywatnym, instytucjom publicznym oraz przedsiębiorstwom. W każdym przypadku zatrudnieni w biurze architekci oraz specjaliści zajmujący się geodezją, geologią oraz obsługą prawną dokonują wszelkich starań, by wykonać zlecenie terminowo, zgodnie z wytycznymi klienta, tworząc tym samym zdrową  oraz przyjazną użytkownikom przestrzeń do codziennego funkcjonowania. 

Biuro zaprasza zainteresowane powyższą ofertą osoby do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

http://www.kopulaplus.pl • Kierownik budowy niepołomice


Podobne firmy w pobliżu:

Monitoring & IT


Kraków, Tetmajera 19

Przejdź

Monitoring & IT


Kraków, Tetmajera 19

Przejdź

MAREK SOLARZ STUDIO MS


Kraków, Chmieleniec 35

Przejdź