pobierzwiedze.pl - wykreuj swoją markę, zyskaj klientów, zarabiaj na swoich usługach!

AGROWIEC


Starczówek 88a, 57-220 Ziębice

Tel: 748194045

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opona 13 6r24 • AGROWIEC - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-04-10

Firma sprzedająca opony rolnicze oferuje klientom wyroby sprawdzone na rynku. Jedną z propozycji jest ogumienie marki Taurus. Wielosezonowa opona 13.6 R24 to najpopularniejszy wyrób węgierskiego producenta z tej kategorii. 

Seria POINT 8 to opony radialne, przeznaczone do dowolnych prac rolniczych. Ich znakiem rozpoznawczym jest uniwersalność zastosowania, ponieważ sprawdzają się na każdym rodzaju podłoża. Solidna konstrukcja ogumienia przekłada się na perfekcyjne właściwości trakcyjne, co odpowiada zarówno za sprawną, jak i bezpieczną pracę w gospodarstwie rolnym. 

Na uwagę zasługuje zwłaszcza innowacyjnie opracowany bieżnik. Jego konstrukcja ochrania glebę przed uszkodzeniem podczas prac wykonywanych na polu. Ponadto nowoczesna forma ogumienia osłania przed nagromadzeniem się brudu na powierzchni opony. 

W Agro Opony produkt ten jest dostępny w korzystnej cenie. Na stronie można zapoznać się z dokładną specyfikacją techniczną opon, a w przypadku dodatkowych pytań, skonsultować z pracownikami. 

Opona 13 6r24 • AGROWIEC


Podobne firmy w pobliżu:

Sweet World sp.j.


Chróstnik, Chróstnik 105

Przejdź

EKO-CITY


Wrocław, Karmelkowa 66

Przejdź

Brave Design Jacek Bartosik


Trzebnica, Roosevelta 5

Przejdź