pobierzwiedze.pl - wykreuj swoją markę, zyskaj klientów, zarabiaj na swoich usługach!

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, 31-711 Kraków

Tel: 12-356-56-78

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Games Workshop sklep - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-08-04

Prowadząc działalność przyjazną hobbystom (zarówno początkującym, jak i doświadczonym modelarzom), kadra sklepu online, przedstawiającego się na stronie agtom.eu stara się zaproponować jak największy wybór asortymentu. Korzystając z przedstawionej pod podanym linkiem oferty, klient może bezproblemowo zaopatrzyć się we wszystko, co jest mu potrzebne do rozwijania jego pasji. 

Dostępne w sprzedaży produkty to wyroby wysokiej jakości, dzięki czemu ich układanie i łączenie to prosty, ale dający jednocześnie sporo satysfakcji proces. Sklep dystrybuuje także gotowe modele, które mogą stanowić atrakcyjny element do własnej kolekcji lub też przedmiot o wymiany z innymi zbieraczami.

Oferta obejmuje też rozbudowane zestawy gier bitewnych (m. in. wytwory znanej angielskiej marki Games Workshop). Kadra sklepu zapewnia, że poszczególne zestawy są tak skonstruowane, że mogą zapewnić wciągającą rozrywkę przez wiele godzin zarówno dla jednej osoby, jak i dla całej rodziny. Gry są dostępne w systemie ratalnym. 

Games Workshop sklep


Podobne firmy w pobliżu:

Monitoring & IT


Kraków, Tetmajera 19

Przejdź

Monitoring & IT


Kraków, Tetmajera 19

Przejdź

MAREK SOLARZ STUDIO MS


Kraków, Chmieleniec 35

Przejdź