pobierzwiedze.pl - wykreuj swoją markę, zyskaj klientów, zarabiaj na swoich usługach!

Airmech


Polna 19, 83-000 Juszkowo

Tel: +48 600 020 192

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Lampa led podwodna • Airmech - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-03-03

Aby mieć pewność, że wyposażenie jachtu lub łodzi będzie dobrze spełniać swoją funkcję, warto skorzystać z usług przedsiębiorstwa Airmech. Firma działa w branży od lat i cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów.

W ofercie znajduje się wysokiej klasy lampa LED w wersji podwodnej, kabinowej i pokładowej. Oświetlenie jest jasne, wydajne i posiada wysoką oporność na warunki zewnętrzne. Poza tym podmiot sprzedaje ładowarki, inwertery, kotwice, łańcuchy, wciągarki kotwiczne, śruby napędowe, morskie oczyszczalnie ścieków, lodówki jachtowe.

Każdy klient może liczyć na indywidualne doradztwo oraz pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania. Ponadto podmiot oferuje wiele innych usług. Fachowcy zajmą się konserwacją łodzi i jachtów na zimę, myciem jednostek, naprawą uszkodzonych urządzeń. Co więcej, pracownicy mogą zaprojektować instalację klimatyzacyjną, wentylacyjną, sanitarną, system przeciwpożarowy oraz obliczyć zapotrzebowanie na ciepło, co pozwoli na dobranie ogrzewania o odpowiedniej mocy.

Lampa led podwodna • Airmech


Podobne firmy w pobliżu:

Moto Handel Wojciech Nowociński


Rumia, Obrońców Westerplatte 25

Przejdź

Drukarnia Amicus


Skórcz, Miła 19

Przejdź

Karlex


Gdynia, adm. J. Unruga 54

Przejdź