pobierzwiedze.pl - wykreuj swoją markę, zyskaj klientów, zarabiaj na swoich usługach!

EKO-START - Hurtownia akumulatorów


Złota 32, 26-026 Morawica

Tel: 665-278-483

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Tanie akumulatory kielceK - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-06-03

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego pojazdu jest jego akumulator. To część niezbędna, a zarazem – prędzej czy później – wymagająca naprawy lub wymiany. Tanie akumulatory w Kielcach i okolicach można znaleźć w ofercie przedsiębiorstwa ekostart.eu.

Jest to firma, która specjalizuje się w sprzedaży – zarówno hurtowej, jak i detalicznej – akumulatorów do różnego rodzaju pojazdów. Marki BARS oraz HAMMER, których produkty są dostępne w jej ofercie, zasłużenie cieszą się dobrą opinią wśród klientów.

Oprócz akumulatorów firma oferuje również inne produkty i usługi. Mowa o mobilnym serwisie samochodowym czy transporcie niskopodwoziowym maszyn. Co ciekawe, zajmuje się także importem, sprzedażą, kupnem, naprawą oraz wynajmem pojazdów komunalnych, przede wszystkim popularnych „śmieciarek”.

Opłaca się skorzystać z kompleksowej, profesjonalnej oferty opartej o wieloletnie doświadczenie i fachowe podejście pracowników do każdego zadania. Szukając tanich akumulatorów, nie należy się zdawać na przypadek – warto nawiązać współpracę z wyspecjalizowaną firmą.

Tanie akumulatory kielceK


Podobne firmy w pobliżu:

Promoefekt.pl


Busko-Zdrój, Bohaterów Warszawy 126

Przejdź

Skybar


Kornica, Zielona 11

Przejdź