pobierzwiedze.pl - wykreuj swoją markę, zyskaj klientów, zarabiaj na swoich usługach!

Autoryzowany Salon & Serwis Samochodów


Dworcowa 1, 60-801 Poznań

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

www.salony-aut.pl - Dealer Mercedes - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-08-29

Zainteresowanie samochodami klasy premium jest coraz większe. Wśród znanych marek aut luksusowych warto wymienić samochody BMW czy Audi. Nie ulega jednak najmniejszej wątpliwości, że wśród marek luksusowych, to Mercedes nie ma sobie równych. Dla wielu osób posiadanie Mercedesa to ekstrawagancja, na którą stać tylko ludzi zamożnych. To tylko część prawdy, bo w autoryzowanych salonach są zróżnicowane oferty. O wszystkim chętnie opowie dealer Mercedes Benz. Odwiedzając autoryzowane  salony, można się dowiedzieć wielu ciekawych informacji. Można pooglądać różne modele aut i umówić się na jazdę próbną. Kupując nowego Mercedesa, klient może zyskać, m.in.:

  1. Możliwość swobodnej konfiguracji wybranego modelu. Oznacza to, że każdy klient ma okazję wybrać wyposażenie, kolor auta itp.
  2. Gwarancję, że kupując auto z salonu, będzie mógł się cieszyć niezawodnością swojego nowego samochodu. Natomiast w razie, gdyby nastąpiły jakieś problemy, klient może udać się do autoryzowanego serwisu i złożyć reklamację.
  3. Gwarancję darmowych usług gwarancyjnych w autoryzowanych serwisach Mercedesa.

Na salony-aut.pl  można znaleźć adres sprawdzonego salonu i serwisu samochodowego.

www.salony-aut.pl - Dealer Mercedes


Podobne firmy w pobliżu:

KJ Studio


Piła, Promienna 23 /21

Przejdź

ARTISART


Krzycko Wielkie, Os. 700 Lecia 41B

Przejdź

WILTEX


Skórzewo, Polna 2

Przejdź